
Foto: Ramon Versteeg (2020)
20-5505 Tankautospuit (29-BL-LN)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-5505 Tankautospuit (29-BL-LN)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-55 Hank |
| Roepnummer | 20-5505 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 20-5505 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS04 LD**** HD100 T300 S60 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 29-BL-LN |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 101 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.701 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.239 kg |
| Massa maximaal | 2.940 kg |
| Massa rijklaar | 1.801 kg |
| Bijzonderheden |
|---|