
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-5471 Hulpverleningsvoertuig (BJ-ZP-81)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-5471 Hulpverleningsvoertuig (BJ-ZP-81)

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-54 Terheijden |
| Roepnummer | 20-5471 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BJ-ZP-81 |
| Bouwjaar | 2001 |
| Dienstjaren | 2001 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 180 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.500 kg |
| Massa maximaal | 8.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.600 kg |
| Bijzonderheden | 2021 Tijdelijk op post Raamsdonksveer tot eigen nieuwe hv in gebruik genomen kan worden |
|---|