
Foto: Dennis Schalken (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-51 Genderen |
| Roepnummer | 20-5131 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S150 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 48-BXT-9 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.497 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.503 kg |
| Massa maximaal | 18.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.597 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
