
Foto: Thijs Vaneveld (2024)

Foto: Dennis Schalken (2021)

Foto: Thijs Vaneveld (2024)

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Breda |
| Roepnummer | 3440 > 20-5434 > 20-5034 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.600 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BV-HV-89 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.100 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.900 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.200 kg |
| Bijzonderheden | Reserve voertuig District Baronie |
|---|