
Foto: Archief Brandweerforum
20-5032 Tankautospuit (BN-HB-23)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-5032 Tankautospuit (BN-HB-23)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-56 Woudrichem |
| Roepnummer | 20-5032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.250 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | C&C Products |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-HB-23 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2016 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 230 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.160 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.040 kg |
| Massa maximaal | 18.200 kg |
| Massa rijklaar | 11.260 kg |
| Bijzonderheden | Reserve voertuig Cluster Noord |
|---|