
Foto: Archief Brandweerforum
20-5032 Reserve Tankautospuit
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-5032 Reserve Tankautospuit

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-56 Almkerk |
| Roepnummer | 3242 > 20-5432 > 20-5032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.600 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BV-JD-95 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.860 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.240 kg |
| Bijzonderheden | Reserve voertuig District Baronie |
|---|