



Foto’s: Dennis Schalken (2025)




Foto’s: Dennis Schalken (2025)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Prinsenbeek |
| Roepnummer | 20-3131 |
| Voorganger | Tankautospuit 3131 (BV-ZD-20) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 78-BXN-9 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.081 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.919 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.181 kg |
| Bijzonderheden |
|---|