
Foto: Dennis Schalken (2022)
20-3111 Waterongevallenvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-3111 Waterongevallenvoertuig

Foto: Dennis Schalken (2022)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Breda |
| Roepnummer | 20-3111 |
| Voorganger | 20-3111 Waterongevallenvoertuig (BT-FR-64) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 63-BLF-6 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.685 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.315 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.785 kg |
| Bijzonderheden |
|---|