



Foto’s: Dennis Schalken (2025)




Foto’s: Dennis Schalken (2025)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-34 Etten Leur |
| Roepnummer | 20-3061 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | KW - Kleinschalige Watervoorzieningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | IFFS |
| Kenteken | 52-BTG-4 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.403 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.597 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.503 kg |
| Bijzonderheden | - Volvo FL 4x2 14 ton chassis - 250 pk sterke motor voorzien van volautomatische Allison 6 traps versnellingsbak - 6 persoons Crewcab - Electrical Hose Drainer waarmee de slangen automatisch ontwaterd kunnen worden - 1.000 meter watertransportslang van 125 mm (5”) - boosterpomp - hydraulische dompelpomp - 40 meter Fire Defender waterscherm |
|---|