



Foto’s: Ramon Versteeg (2019)




Foto’s: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-33 Rucphen |
| Roepnummer | 20-3134 > 20-1032 > 20-3032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD240 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BS-PD-98 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.460 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 12.240 kg |
| Bijzonderheden | 2006-2021 Teteringen 2021-2024 Zevenbergen Regionaal |
|---|