Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TW - Tankwagen
T18.000 |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | IFFS |
|---|
| Pomp | Schlingmann |
|---|
| Kenteken | 23-BRJ-1 |
|---|
| Bouwjaar | 2021 |
|---|
| Dienstjaren |
2022 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 428 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 13.814 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 22.186 kg |
|---|
| Massa maximaal | 36.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 13.914 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2021-2022 Korps Woensdrecht -Hoogerheide |
|---|