
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-1385 Gereedschaps/Materiaalwagen
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-1385 Gereedschaps/Materiaalwagen

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-13 Roosendaal |
| Roepnummer | 20-1385 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Iveco |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 40-BGG-5 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 170 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.190 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.010 kg |
| Massa maximaal | 5.200 kg |
| Massa rijklaar | 3.290 kg |
| Bijzonderheden |
|---|