
Foto: Dennis Schalken (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Dennis Schalken (2023)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-13 Wouw |
| Roepnummer | 20-1309 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | ZB-109-K |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.937 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.163 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.037 kg |
| Bijzonderheden |
|---|