
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-1161 Schuimblusvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-1161 Schuimblusvoertuig

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-11 Moerdijk (Haven) |
| Roepnummer | 20-1161 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | SB - Schuimblusvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 21-BBS-2 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 510 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 25.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 17.500 kg |
| Massa maximaal | 43.000 kg |
| Massa rijklaar | 25.600 kg |
| Bijzonderheden |
|---|