


Foto’s: Ramon Versteeg (2019)



Foto’s: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-11 Moerdijk |
| Roepnummer | 20-1132 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S150 |
|---|---|
| Merk | Volvo FE 320 |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 80-BFR-9 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 326 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.995 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.005 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.095 kg |
| Bijzonderheden |
|---|