
Foto: Dennis Schalken (2021)
20-1032 Tankautospuit (BH-TS-28)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-1032 Tankautospuit (BH-TS-28)

Foto: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-11 Zevenbergen |
| Roepnummer | 2530 > 20-1032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BH-TS-28 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 230 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.720 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.280 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.820 kg |
| Bijzonderheden |
|---|