
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-13 Roosendaal |
| Roepnummer | 20-0006 > 20-9092 > 20-9091 > 20-0191 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JD-317-B |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 150 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.354 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 636 kg |
| Massa maximaal | 1.990 kg |
| Massa rijklaar | 1.454 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
