
Foto: Dennis Schalken (2022)
20-0065 Grote Ventilator op aanhanger
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-0065 Grote Ventilator op aanhanger

Foto: Dennis Schalken (2022)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Breda |
| Roepnummer | 20-0065 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VNA - Ventilatoraanhanger |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 63-WT-XL |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.370 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 230 kg |
| Massa maximaal | 1.600 kg |
| Massa rijklaar | 1.370 kg |
| Bijzonderheden | Rijdt in combinatie met 20-0064 - Mobiele BIG ventilator MGV L125F II Action M; - Elektrisch hydraulisch hef- en kantelsysteem; - Waternevel inrichting ca 280 l/min bij 7 bar; - DEFA walaansluiting; - Spiraalslangsysteem MGV L125 II; - Aanhangwagen GVW 1600 kg; - Max. capaciteit 1.000.000 m3/h, nominaal 220.000 m3/h. |
|---|