
Foto: Dennis Schalken (2024)
20-0007 Dienstvoertuig (Districtsmanager)
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-0007 Dienstvoertuig (Districtsmanager)

Foto: Dennis Schalken (2024)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-13 Roosendaal |
| Roepnummer | 20-0007 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | X-740-BL |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.975 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 545 kg |
| Massa maximaal | 2.520 kg |
| Massa rijklaar | 2.075 kg |
| Bijzonderheden |
|---|