
Foto: Jesse Jehee (2025)

Foto: Luuk Timmermans

Foto: Kees Verhoef

Foto: Jesse Jehee (2025)

Foto: Luuk Timmermans

Foto: Kees Verhoef
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-44 Vlissingen |
| Roepnummer | 4385 > 19-8482 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BZ-LN-29 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 337 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.160 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.940 kg |
| Bijzonderheden |
|---|