
Foto: Marco Marijs (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-66 Hoek-Mauritsfort |
| Roepnummer | 19-6682 > 19-6672 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Actros |
| Opbouw | VDL |
| Kenteken | BN-NV-79 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 455 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 13.560 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 14.440 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.660 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Roepnummer gelijk aan de HVH. |
|---|
