
Foto: Marco Marijs (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Marco Marijs (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-66 Hoek-Mauritsfort |
| Roepnummer | 19-6632 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T2.400 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Actros |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BP-SJ-70 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2006 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 313 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.760 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.240 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.860 kg |
| Bijzonderheden | 2004-2006 Hoek(opgeheven) |
|---|