
Foto: Archief Brandweerforum
19-6604 Ondersteuningsteamvoertuig Verzorging
Home » Voertuigen » Regio 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) » 19-6604 Ondersteuningsteamvoertuig Verzorging

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-66 Sluiskil |
| Roepnummer | 19-6604 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | RV-316-P |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.920 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.280 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.020 kg |
| Bijzonderheden | Voertuig voor vervoer ploeg ondersteuning inzet verzorgingsmiddelen. Tevens trekkend voertuig van de VZA 19-8604. |
|---|