

Foto’s: Kees Verhoef
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS06 LD2.000 HD400 T900 S100 |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | 58-BBS-4 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2022 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 219 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 6.890 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.110 kg |
|---|
| Massa maximaal | 10.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 6.990 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Afkomstig van Terneuzen - Koegors (19-6666) ex Cadzand (19-5562) |
|---|