
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-45 Middelburg Rooseveltlaan |
| Roepnummer | 19-4535 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD260 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Touw |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BT-ZS-31 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 8.870 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.630 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.970 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
