19-4272 Hulpverleningsvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig
HV-2+ |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BX-GB-18 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 255 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.165 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.335 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.265 kg |
|---|
Bijzonderheden