

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-42 Krabbendijke |
| Roepnummer | 19-4231 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD265 T2.000 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BZ-RD-88 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.485 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.015 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.585 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2018 Wolphaartsdijk 19-4933 |
|---|