
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-28 Burgh-Haamstede |
| Roepnummer | 19-2807 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | MA - Medische Assistentievoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Amarok |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-442-GT |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.929 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.111 kg |
| Massa maximaal | 3.040 kg |
| Massa rijklaar | 2.029 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Ambulance Strandjeep. word ingezet t.b.v. Patiëntenvervoer over het strand |
|---|
