
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-22 Sint-Annaland |
| Roepnummer | 19-2272 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2+ |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BZ-LH-38 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2017 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 10.420 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.080 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.520 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2011-2017 Goes 19-4770 |
|---|
