

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Touw |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BT-BV-14 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 255 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.970 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.530 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.080 kg |
|---|
Bijzonderheden