
18-9403 Dienstauto


| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-54 Oud Beijerland |
| Roepnummer | 18-5406 > 18-9403 |
| Voorganger | 18-5406 Dienstauto (88-HJP-5) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | H-514-FS |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 95 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.170 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 580 kg |
| Massa maximaal | 1.750 kg |
| Massa rijklaar | 1.270 kg |
| Bijzonderheden |
|---|