
Foto: Archief Brandweerforum
18-7081 Haakarmvoertuig (BR-TT-93)
Home » Voertuigen » Regio 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) » 18-7081 Haakarmvoertuig (BR-TT-93)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-70 Sliedrecht |
| Roepnummer | 18-7081 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 18-7081 Haakarmvoertuig |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | BR-TT-93 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.400 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 11.200 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 7.535 kg |
| Bijzonderheden |
|---|