

Foto’s: Martin Vink (2025)


Foto’s: Martin Vink (2025)
| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-65 Dordrecht Oranjepark |
| Roepnummer | 18-173 > 18-8271 > 09-7071 > 18-9471 > 18-6564 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Kenteken | 07-BDK-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 766 cm |
| Massa ledig | 10.085 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.415 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.185 kg |
| Bijzonderheden | 2013-2022 Meerkerk. 2022-2024 Vakbekwaamheid De kraan is gedemonteerd en vervangen door de UHD unit. In het voertuig zijn o.a. fognails en zaagmiddelen, extra ventilatoren met toebehoren, waterschermen enz. geplaatst. |
|---|