
Foto: Brett Stoop (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
|---|
| Opbouw | PON / Modiforce |
|---|
| Kenteken | H-515-FS |
|---|
| Bouwjaar | 2020 |
|---|
| Dienstjaren |
2020 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 95 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.170 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 580 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.750 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.270 kg |
|---|
Bijzonderheden