

Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)


Foto’s: Thijs Vaneveld (2023)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-26 Brielle |
| Roepnummer | 17-9186 |
| Voorganger | 17-9186 Haakarmvoertuig (BG-TB-67) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | 94-BSB-4 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 408 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.122 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.878 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.222 kg |
| Bijzonderheden |
|---|