
Foto: Archief Brandweerforum
17-9073 Personeel/Materiaalvoertuig 25 kV Team (NF-337-G)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9073 Personeel/Materiaalvoertuig 25 kV Team (NF-337-G)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-38 Ridderkerk |
| Roepnummer | 17-9073 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 17-9073 Personeel/Materiaalvoertuig 25 kV Team |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | NF-337-G |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2017 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.454 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 826 kg |
| Massa maximaal | 2.280 kg |
| Massa rijklaar | 1.554 kg |
| Bijzonderheden | Bijzondere uitrusting: Veiligheidstester 25 kV hoogspanning spoor Betuweroute. |
|---|