
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-39 Ouddorp |
| Roepnummer | 17-3941 |
| Voorganger | 17-3981 Personeel/Materiaalvoertuig (20-VNV-6) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | VK - Verkenningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-01-PHL |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.070 kg |
| Massa maximaal | 3.210 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
