
Foto: Archief Brandweerforum
17-2341 Natuurbrand Verkenningsvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-2341 Natuurbrand Verkenningsvoertuig

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-23 Rockanje |
| Roepnummer | 17-2341 |
| Voorganger | 17-2381 Personeel/Materiaalvoertuig (46-BT-NX) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VK - Verkenningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-04-PHL |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.070 kg |
| Massa maximaal | 3.210 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
| Bijzonderheden |
|---|