
Foto: Ramon Versteeg (2017)
17-1031 Tankautospuit/Hulpverleningsvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-1031 Tankautospuit/Hulpverleningsvoertuig

Foto: Ramon Versteeg (2017)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-10 PAP. Metaalhof |
| Roepnummer | 17-1031 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S200 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Kronenburg |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 98-BDN-6 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 287 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 770 cm |
| Massa ledig | 9.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.460 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.640 kg |
| Bijzonderheden |
|---|