
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-09 Bosland |
| Roepnummer | 17-0951 |
| Voorganger | 17-0951 Autoladder (BT-TF-10) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | 06-BLJ-7 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 295 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 14.770 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.730 kg |
| Massa maximaal | 22.500 kg |
| Massa rijklaar | 14.870 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
