
Foto: Anton Schelfhorst (2019)

Foto: Thomas Heidinga (2025)

Foto: Anton Schelfhorst (2019)

Foto: Thomas Heidinga (2025)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-07 Berkel en Roderijs |
| Roepnummer | 17-0761 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | SI - Snel Inzetbaar voertuig |
|---|---|
| Merk | Isuzu |
| Opbouw | Gemco |
| Kenteken | VB-239-D |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.765 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 735 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.865 kg |
| Bijzonderheden | Voorzien van Ultra HD pomp. Bemand door 2 beroepsmensen. Eerste voertuig dat bij veel meldingen de weg op gaat. |
|---|