

Foto’s: Ramon Versteeg (2018)


Foto’s: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-02 Maassluis |
| Roepnummer | 17-0451 > 17-0251 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | BV-FG-03 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 389 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 19.620 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.380 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 19.720 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2022 Schiedam |
|---|