
Foto: Ramon Versteeg (2019)
17-0141 Tankautospuit (BG-XD-75)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-0141 Tankautospuit (BG-XD-75)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-01 Hoek van Holland |
| Roepnummer | 11-2 > 17-0141 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Unimog |
| Opbouw | Mucar |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BG-XD-75 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 241 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.100 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.000 kg |
| Bijzonderheden |
|---|