
Foto: Archief Brandweerforum
17-0141 Natuurbrand Verkenningsvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-0141 Natuurbrand Verkenningsvoertuig

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-01 Hoek van Holland |
| Roepnummer | 17-0141 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VK - Verkenningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-03-PHL |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.070 kg |
| Massa maximaal | 3.210 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
| Bijzonderheden |
|---|