
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-Dienstauto (TP-746-V) |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Up |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | TP-746-V |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | 60 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 834 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 493 kg |
| Massa maximaal | 1.330 kg |
| Massa rijklaar | 934 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Regionale Dienstauto zonder roepnummer |
|---|
