
Foto: Jesse Jehee (2025)

Foto: Thijs Vaneveld (2021)

Foto: Jesse Jehee (2025)

Foto: Thijs Vaneveld (2021)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-38 Waddinxveen |
| Roepnummer | 16-3880 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BJ-HX-89 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 212 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.660 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.940 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 7.760 kg |
| Bijzonderheden |
|---|