
Foto: Archief Brandweerforum
16-3330 Tankautospuit (BR-NF-01)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) » 16-3330 Tankautospuit (BR-NF-01)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-33 Schoonhoven |
| Roepnummer | 16-3330 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 16-3330 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BR-NF-01 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.800 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.700 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.900 kg |
| Bijzonderheden |
|---|