

Foto’s: Thijs Vaneveld (2022)

Foto: Ramon Versteeg (2019)


Foto’s: Thijs Vaneveld (2022)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-4180 > 16-3182 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-ZN-98 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 336 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.460 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.540 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.560 kg |
| Bijzonderheden | 2011-2021 Leiden Noord 2021 voorzien van Voorbouwlier t.b.v. Hulpverlening. Voorzien van HIAB kraan. Haakarmvoertuig rukt uit te samen met de Hulpverleninghaakarmbak 16-3172 |
|---|