
Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Thijs Vaneveld (2019)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: Thijs Vaneveld (2019)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3181 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | 90-BLP-4 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 421 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.485 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.515 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.585 kg |
| Bijzonderheden |
|---|