
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-31 Gouda |
| Roepnummer | 16-3180 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BZ-BG-65 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 336 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 12.450 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.550 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.550 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
